#EenhartvoorGent trapt crowdfunding op gang bij Standaard Muide

Op een creatieve en enthousiaste manier stelden de initiatiefnemers hun project voor in de kantine van voetbalclub Standaard Muide. Stuk voor stuk initiatieven die de weerbaarheid en veerkracht van jongeren in Gent willen versterken. Zij krijgen dit jaar ondersteuning van #EenhartvoorGent.

Voetbal verbindt

Gastheer Standaard Muide is één van de projecten. Iwein Roelens (Standaard Muide) : “Naast het sportieve willen we bij Standaard Muide ook inzetten op het welzijn van onze jeugdspelers. Meer dan 70 procent van onze leden heeft een kansarme achtergrond. We gaan onze trainers, de basisschakel in onze werking, extra vorming aanbieden rond ‘verbinding’. Zo kunnen ze sneller en adequater reageren als de voetballers met hun verhaal bij hen terechtkomen.”

Stefanie Albers – coördinator Streekfonds Oost-Vlaanderen: “We lanceerden vorig jaar met het streekfonds voor de eerste keer een projectoproep in Gent en we zijn zeer tevreden dat we onmiddellijk al zoveel projecten kunnen ondersteunen. Zij starten nu met een crowdfunding om middelen in te zamelen en aansluitend verdubbelen we met #EenhartvoorGent het opgehaalde bedrag tot maximum € 5.000 per project. Dit kunnen we dankzij de financiële steun van onze partners. We merken dat veel initiatieven baat hebben bij het versterken van draagvlak en netwerk, met dit initiatief brengen we hen in contact met geëngageerde Gentenaars. Dit najaar kunnen opnieuw Gentse initiatieven met focus op jongeren ingediend worden.”

Crowdfunding
campagne op gang getrapt

De start van de crowdfunding werd letterlijk op gang getrapt op het terrein van Standaard Muide. Dat de jongeren van Standaard Muide stevig strafschoppen kunnen trappen bewezen ze in een ‘wedstrijdje’ tegen enkele aanwezigen.

Dank aan Michaël Goeteyn voor de foto’s. Klik op onderstaande afbeelding en geniet even mee van een geslaagde avond.

Projectenvoorstelling #EenhartvoorGent - MyAlbum

Cookievoorkeuren

Door onze website te gebruiken, aanvaardt u het gebruik van cookies. Om onze website optimaal te kunnen gebruiken dient u de cookies te aanvaarden.

Lees ons cookiebeleid